Firma Analizi

Tarafsız Analiz

Firmanızın dijital dünyada varlığını analiz ediyor,gereksinimleri belirleyip yol haritası çiziyoruz.

Dijital Analiz

Firma analizi başından sonuna kadar firmanın dijital çağda rehberi olacak şekilde ilerliyoruz.

Doğru Analiz

Sektörünüz ne olursa olsun tam olarak doğru yerden başladığınızdan emin olmakta fayda var.

Firma Analizi

Firmanızın dijital dünyada ne kadar var olduğu, olması gereken yeri ve rakiplerinizin analizini en iyi şekilde yapmamızın ardından, teknoloji önderliğinde yeni yol haritanızı çiziyoruz. Firma analizi başından sonuna kadar firmanın dijital çağda rehberi olacak şekilde ilerliyoruz.

Web Sitenizin günümüz internet teknolojilerine uygun olup olmadığının kontrol edilmesi ve sizi yeterince temsil edip edemediğini uzman kadromuz ile inceliyor ve sizi bu konularda ücretsiz olarak bilgilendiriyoruz.

Sektörünüz ne olursa olsun tam olarak doğru yerden başladığınızdan emin olmakta fayda var.

Tarafsız & Dijital Analiz

Harcadığınız zaman her şeyden daha önemli. Yapmanız gereken şey dijital pazarlama dünyasında  işletmenizi doğru yönetmek olmalı.

Web siteleri artık markaların dijital dünyadaki vitrini konumundadır.

Doğru Analiz

Gün geçtikçe kitlelerin arttığı, zamanımızın önemli bölümünü internette harcadığımız bir dönemdeyiz. Bu kitlelerin markanıza ulaşması, ürün ya da hizmetlerinizi görmesi ve tüm gelişmelerden haberdar olabilmeleri için bir web sitesi yaptırmanız gerekmektedir. Yaptıracağınız web sitesi iyi bir tasarım, doğru içeriklerle sizi yansıtan bir sitesi olması gerekmektedir. Bunu yapabilmek için de anlaştığınız ajansa kendinizi yalın ve en doğru şekilde anlatmanız gerekmektedir.

Amacımız müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Biz: Profesyoneliz Yaratıcıyız Yenilikçiyiz Tecrübeliyiz

0
Uzman bizimle
0 +
Tamamlanan Proje
0
Mutlu Müşteri

Web sitenizi incelerken dikkat edilen hususlar:

Web sitenizi ücretsiz olarak inceliyor ve sitenizin eksinlerini size ücretsiz olarak bildiriyoruz. Dilerseniz eksiklerin giderilmedi ile ilgili bir fiyat teklifi hazırlıyor ve sitenizin eksiklerini profesyonel kadromuzla günümüz teknolojilerine taşıyoruz. Dilerseniz bu çalışmaları farklı firmalara da yaptırabilirsiniz.

Danışmanlık

Web sitenizin grafik tasarım olarak incelenmesi. (Kurumsal kimlik yansımasının incelenmesi)

Hosting

Web sitenizin içerik olarak yeterliliğinin incelenmesi,yazılım alt yapısının incelenmesi.Hosting ve Domain hizmetlerinin özellik ve yeterlilik olarak incelenmesi.

İçerik

Web sitenizin genel işlevselliğinin, kolay anlaşılabilir olmasının ve çalışma hızının incelenmesi.Sunucu, hız ve ping süresi incelemesi.

SEO

Mobil cihazlarda web sitenizin nasıl göründüğü ve kullanılıp kullanılamadığının incelenmesi.Browser uyumluluğunun kontrol edilmesi (firefox, chrome, internet explorer, safari, opera vb. )Google kriterlerine uygunluk incelemeleri