Kurumsal Mail

Mail adresi

Aldığımız alan adınıza özel kurumsal uzantılı mail adresinizi tanımlıyor ve kullanıma açıyoruz.

Spam Koruma

E-posta hesabınızı en verimli şekilde kullanmak, gereksiz maillerin hesabınızda yer kaplamasını engellemek ve en önemlisi de virüslü maillerin mail adresine gelmesini engelliyoruz.

Kurumsal E-Posta Sahibi Olmanın Avantajları

Kurumsal bir yapıya sahipseniz, şirket web projenizin uzantısına sahip bir e-posta ile mail göndermek, firmaların ve müşterilerin size olan güvenini arttırır.

Kurumsal Mail Nedir?

Kurumsal Mail hizmeti, işletmeniz içinde kullandığınız mail hesaplarının daha hızlı, kesintisiz ve güvenli bir şekilde yönetmeniz için optimize edilmiş mail servisidir.

Organizasyonunuz içinde yer alan her birim için farklı mail kotaları tanımlayarak, mevcut disk kapasitenizi en verimli şekilde kullanmanıza imkan sağlar.

Kurumsal Mail servisi ile tüm mailleriniz 7 gün geriye dönük yedeklenir ve maillerinizin silinmesi gibi durumlarda hiç bir veri kaybına uğramadan maillerinizi geri yükleyebilirsiniz.

Kurumsal E-Posta Nedir?

Kurumsal e-posta (mail) sahip olduğunuz şirkete ait web projesinin alan adı uzantısını içeren mail adreslerine verilen isimdir. Temel olarak ise kurumsal e-posta adresleri; şirket içinde çalışanların isim.soyisim@firmaismi.com biçimde düzenlenir. Aynı zamanda operasyonel işler için de örneğin; muhasebe departmanı için muhasebe@firmaisimi.com, destek hizmetleri için destek@firmaismi.com ya da genel olarak bilgi@firmaismi.com şeklinde oluşturulabilir.

Amacımız müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Biz: Profesyoneliz Yaratıcıyız Yenilikçiyiz Tecrübeliyiz

0
Uzman bizimle
0 +
Tamamlanan Proje
0
Mutlu Müşteri

Kurumsal E-Posta Sahibi Olmanın Avantajları ve Faydaları Nelerdir?

Kurumsal e-posta hesabına sahip olmak, şirketinize pek çok farklı avantaj ve fayda sağlar. Tüm bu faydaları maddeler halinde sıralamak gerekirse;

  • Kurumsal bir yapıya sahipseniz, şirket web projenizin uzantısına sahip bir e-posta ile mail göndermek, firmaların ve müşterilerin size olan güvenini arttırır.
  • İşletmenizi şirketinizin web sayfasına göz atmasına destek olur, mail uzantınız üzerinden sahip olduğunuz web projesinin de tanınmasını sağlarsınız.
  • Kurum içi yazışmalarda kontrolü ve güvenliği üst düzeye çıkarır. Tüm kurum içi yazışmaları tek bir noktada toplayabilir, dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz.

Posta Merkezi:

Size özel “Posta Merkezi” üzerinden tüm mail hesaplarınızı web’den yönetebilirsiniz. Posta Merkezi bir web mail hizmetidir. Posta Merkezi’ne mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yaparak, maillerinizi okuyabilir ve mail gönderimi yapabilirsiniz.

Her E-Posta İçin Farklı Limitler:

Kurumsal E-Posta servisinizin disk kapasitesi dahilinde oluşturmak istediğiniz mail hesaplarına farklı limitler tanımlayabilirsiniz. Örneğin, muhasebe mailleri için 250 MB disk alanı, İK için 100 MB şeklinde kotalar tanımlayarak, mevcut disk alanınızı en verimli şekilde kullanabilir, karlılığınızı arttırabilirsiniz.

Tüm Mail Araçları ile Uyumlu:

Kurumsal mail servisi ile oluşturacağınız e-mail hesaplarınızı Outlook, Android Mail, Apple Mail, Thunderbird gibi popüler mail uygulamaları üzerinden kurabilir ve yönetebilirsiniz.

Spam Koruma:

E-posta hesabınızı en verimli şekilde kullanmak, gereksiz maillerin hesabınızda yer kaplamasını engellemek ve en önemlisi de virüslü maillerin mail adresine gelmesini engellemek için gelen tüm mailler ilk olarak spam filtresinden geçer.

%100 Mail Uyumlu:

Kurumsal mail hosting hesaplarınızı, kullanmakta olduğunuz tüm mobil cihazlara kurabilirsiniz. Bu şekilde ofis dışında olsanız bile bulunduğunuz her yerden maillerinizi okuyabilir, mail gönderimi yapabilir ve işlerinizi organize edebilirsiniz.