Mail Marketing

Email kampanyaları ile müşterilerinizle etkileşim yaratmak, satış yapmak, marka sadakati oluşturma noktasında diğer kanallara göre nispeten daha ucuzdur.

Ayrıca doğru stratejilerle kullanıldığında işletmeniz için çok verimli pazarlama aracı haline gelebilir.

Mail marketing tüketicilere doğrudan elektronik posta ile ulaşmanın bir yoludur.

Mail Marketing Nedir?

Email kampanyaları ile müşterilerinizle etkileşim yaratmak, satış yapmak, marka sadakati oluşturma noktasında diğer kanallara göre nispeten daha ucuzdur. Ayrıca doğru stratejilerle kullanıldığında işletmeniz için çok verimli pazarlama aracı haline gelebilir.

Mail marketing tüketicilere doğrudan elektronik posta ile ulaşmanın bir yoludur. Dijital pazarlamanın en yaşlı üyelerinden olmasına rağmen hala en fazla dönüşüm oranlarına sahip dijital pazarlama kanallarından bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz.

E-Mail Marketing Nasıl Yapılır?

E-Mail Marketing’in en büyük sorunlardan biri, kullanıcıya e-postaya açtırarak içeriğin okunmasını sağlamak. Markaların gönderdikleri e-postaları, daha fazla kullanıcıya ulaştırabilmeleri için çeşitli yöntemler kullanarak e-posta açılma oranlarını (Open Rate) yükseltmesi gerekiyor. 

Toplu Mail Gönderme

Email marketing ya da diğer adıyla eposta pazarlama şirketinizin satış ve pazarlama faaliyetlerini destekler. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize anında ulaşmanızı sağlar.

Amacımız müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Biz: Profesyoneliz Yaratıcıyız Yenilikçiyiz Tecrübeliyiz

0
Uzman bizimle
0 +
Tamamlanan Proje
0
Mutlu Müşteri

Ücretsiz Mail Tasarım Hizmeti

İnternet dünyasının en büyük dijital pazarlama araçlarından biri haline gelen Toplu Mail (e bülten) gönderiminde mail tasarımı oluştururken de yanınızdayız. 

Ücretsiz Mail Doğrulama

Her gönderim öncesi ücretsiz mail doğrulama, email gönderimi yaptığınız kişi listesindeki geçersiz, eski ve kullanılmayan mail adreslerinin elenmesini sağlayarak toplu emaillerinizin daha güvenilir bir listeye gitmesini sağlar

Yüksek Görüntüleme Oranı

Müşteri listenize kolayca hazırlamış olduğunuz bültenleri hızlı bir şekilde toplu mail gönderebilirsiniz.

Bülten hazırla

Var olan şablonlarımızı veya sizin hazırlamış olduğunuz tasarımları kullanarak kolayca e-bülten hazırlayarak toplu mail gönderimlerinizi yapabilirsiniz.

Email Programına Ekstra Ücret Ödemeyin

Email pazarlama ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için harika bir yoldur. Kullanıcıların %72’si indirimler nedeniyle kendilerine gönderilen toplu emailleri açar. İletişim Makinesi’nin sunduğu kolay raporlama özelliği ile kampanyalarınızın verimliliğini takip edebilir email pazarlamanızın etkisini arttırabilirsiniz.