Pazaryeri entegrasyonları

Proje Süreci

Proje Sürecinizde İşletmenizin çalışma alanı belirlenerek, ihtiyacınız olan online platform belirlenir, Çözüm ekibimiz öncelikle sizi dinler, ihtiyaçlarınızı karşılayacak e- ticaret, online platform alanı tespit edilir, iş akış seyrinize bakılır, istekleriniz ve teknoloji yapınız belirlenir. Buna uygun paket seçimine yönlendirilir…

 

Entegrasyon çözümleri

Pazaryeri Entegrasyon sistemi N11.com, Gittigidiyor.com, Hepsiburada.com, Amazon.com.tr, Epttavm.com, Trendyol.com gibi çeşitli pazaryerlerine ürün aktarımı yapabilmenizi sağlayan ve ilgili platformlar içerisindeki ürünleriniz için ortak stok takibi yapabilmenizi sağlayan bir çözümdür. Entegrasyon ile Sipariş, Ürün Yönetimi ve birçok Toplu İşlem sağlanmaktadır.

Tüm ürünler N11.com, Gittigidiyor.com, Hepsiburada.com, Sanalpazar.com ve E-ticaret sitenizde aynı anda yayınlanır. Sitelerden gelen tüm siparişler tek ekrandan faturalandırılır.

  • Her pazar yerine özel fiyat tanımı yapabilme imkanı
  • Bir ürünü farklı başlıklarla birden fazla yayınlayabilme özelliği
  • Ürünlerinize uyguladığınız bir değişikliğin aynı anda pazar yerlerine yansıması
  • Faturanıza özel tasarım ile tüm siparişleri toplu faturalandırabilme imkanı
  • Bir platformdan sipariş geldiği anda diğer platformlardan otomatik stok düşme özelliği

Pazaryeri entegrasyonları Nedir?

Sanal Pazaryeri entegrasyonu, e-ticaret pazaryerlerinde yerini almış satıcıların tüm işlemlerini tek ekrandan yönetebilmelerini sağlayan bir sistemdir.

İnternet ortamında bir satıcı, farklı kategori ve özellikteki tüm ürünlerinin birden fazla pazaryeri üzerinde satışını gerçekleştirebilir. “Pazaryeri Entegrasyonu” sayesinde tüm pazaryerlerine ait işlemler tek bir ekrandan yönetilebilir.

Pazaryeri entegrasyonları

Amazon, GittiGidiyor, Hepsiburada, n11 gibi pazaryerleri ile e-ticaret sitenizi birkaç adımda entegre edebilirsiniz. Ürünlerinizi pazaryerlerinde sergileyerek satış potansiyelinizi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. E-ticaret sitenizdeki fiyat, stok, ürün bilgisi güncellemelerinizi pazaryerlerindeki dükkanınıza otomatik aktarabilirsiniz.