DijitalC Hizmetlerimiz

Dijital Kimlik & Dijital Pazarlama

Dijital kimlik çözümleri, internet tabanlı veya çevrimiçi işlem yapan işletmeler için tasarlanan dinamik bir kimlik doğrulama teknolojisidir.

Dijital kimlik, yenilikçi veri ve dokümanlarla tasarlanır. Müşterilerde veya hedef kitlede güven, marka bağlılığı ve sürdürülebilirlik sağlar.

Oldukça karmaşık düzenlemeler içeren bu süreçte sizin yanınızda yer alıyoruz ve sizin için tüm bu süreçleri oldukça basit hale getiriyoruz!

DijitalC

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi; profesyonellik ve belirli çalışma disiplinleri içermektedir. Başarımız profesyonel yönetimimizden, sizi ve markanızı iyi anlamamızdan ve ekibimizin deneyiminden gelmektedir. Bizimle kazanan markalara sizler de katılın.

Ekibimiz, markanızı gerçek hedef kitlenizle buluşturmak, sosyal medya stratejilerinizi verilere dayandırarak oluşturmak ve tüm sosyal medya hesaplarınızı rakiplerinizden ayrışacak ve fark yaratacak şekilde yönetmek için sizlerle birlikte çalışır.

DijitalC

Hukuki Analiz & Kurumsal KVKK

İster ücretli, ister ücretsiz birden fazla kullanıcıya bir veya birden fazla internet bağlantısı üzerinden erişim hizmeti sağlayan tüm kurum ve kuruluşları kapsamaktadır. Kanun maddesince alınması istenen tedbirler tamamıyla kullanıcıların çıkarlarını gözetmekte olup, uygulanmadığı takdirde kullanıcıya maddi zararlar açabileceği gibi bu kaybın yanı sıra kamu kurumları ve özel firmalar için prestij kaybına da sebep olabilmektedir.

DijitalC

Bilişim Güvenliği Çözümleri

Kurumlar için hayati öneme sahip olan bilgilerin, günümüzde illegal yollarla elde edilebilmesi, kurumlar için büyük bir tehdit oluşturmaktadır.
DijitalC olarak siber saldırılar, güvenlik riskleri karşısında yukarıda belirtilen prensipler çerçevesinde kurumsal kimliğinizin korunması için size destek oluyoruz.

DijitalC
DijitalC
DijitalC