Sosyal Medya Danışmanlığı

Dijital dünyanın sunduğu fırsatları, müşterileri için maksimum fayda sağlayacak şekilde projelendirerek hayata geçiren yeni nesil bir yaratıcı dijital ajansız.
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Profesyonel bir sosyal medya yönetimi gerçekleştiren markalar bilinirliklerini arttırırlar, satışlarını desteklerler ve en önemlisi müşterileri ile bağ kurarlar. Çünkü sosyal medya etkileşim odaklıdır ve müşterilerinizin merak ettiği bir çok soru yazmak istediği çokça yorum vardır. Bu soruları da markanıza sosyal medya aracılığıyla sorarlar ve bu platformlarda markanız hakkında konuşurlar. Markanız hakkında konuşan müşterileriniz ya da müşteri adaylarınız için bizler sosyal medya yönetimini üç aşamada gerçekleştiriyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığının Önemli Adımları:

İlk aşamada, sosyal medya hesaplarınıza yeni bir konsept yaratıyoruz. Bu sosyal medya konsepti görsellerden, video çalışmalardan ve müşterilerinizin dikkatini çekecek içeriklerden oluşuyor.

İkinci aşamada, sosyal medya hesaplarınızın takipçilerini yeniden yapılandırıyoruz. Ulaşmak istediğiniz kitleye sizleri birebir de ulaşmanızı sağlıyoruz.

Üçüncü aşama ise yeni kitlenizi ve potansiyel müşterilerinizi dinliyoruz, onlara sosyal medyada yönlendiriyor markanıza kazandırıyoruz.

Bu tarzda bir sosyal medya yönetimi; profesyonellik ve belirli çalışma disiplinleri içermektedir. Başarımız profesyonel yönetimimizden, sizi ve markanızı iyi anlamamızdan ve ekibimizin deneyiminden gelmektedir.

Bizler markalara kazandıran reklam ajansı olarak müşterilerimizin kazanmasını istiyoruz.  

Bizimle kazanan markalara sizler de katılın.

Ekibimiz, markanızı gerçek hedef kitlenizle buluşturmak, sosyal medya stratejilerinizi verilere dayandırarak oluşturmak ve tüm sosyal medya hesaplarınızı rakiplerinizden ayrışacak ve fark yaratacak şekilde yönetmek için sizlerle birlikte çalışır.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi ile markanızın sosyal medya varlıklarını verinin gücü ve yaratıcı fikirlerle şekillendirdiğimiz stratejik yaklaşımlarla yönetiriz. Her bir sosyal mecrayı kendi içindeki dinamiklere ve markalara uygun şekilde, bir projenin ya da kampanyanın faydasını artırmak için kullanmanın önemi her geçen gün artıyor. Sosyal medya eşsiz bir pazarlama yöntemi, iletişim fırsatı ve yol haritası olsa da her marka bunu kendi avantajına çevirecek şekilde kullanmayı başaramıyor.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi Farklı Uzmanlıklar Gerektirir

Biz, yan yana yürüdüğümüz markalarımızın sosyal medya stratejilerini detaylı analizler ve veriler sonrasında kurguladığımız sosyal medya hesaplarını uzman bakış açısıyla yönetiyoruz.

Sosyal medya hesap yönetimi hizmetlerini sunan departmanımız ile her biri alanlarının en iyilerinden olan yöneticilerimizin liderliğinde, sektörün en başarılı ve yetenekli uzmanlarını bir araya getirerek, markanız için eşsiz bir hizmetler bütünü sunuyoruz.

E-Ticaret Reklamları

E-ticaret için uygun reklam kanalı hangisi, hangi reklam modellerini kullanmalıyım ve bütçemi nasıl daha efektif kullanabilirim şeklinde sorularınız varsa İşte biz bu noktada devreye giriyoruz.

Firma Analizi

Sektörünüz ne olursa olsun tam olarak doğru yerden başladığınızdan emin olmakta fayda var.

İnternet Reklamları

Profesyonelce hazırlanmış bir Google reklam kampanyası ile iş potansiyeliniz ve kazancınız aynı oranda artacaktır.

Kurumsal Alan Adı

Markanıza ait alan adı, barındırma hizmeti ve veri tutabileceğiniz dijital arşiv olanağı sağlıyoruz. İnternet ortamında tamamen size ait bir ağ oluşturuyoruz.

Kurumsal Logo

Markanızın rakiplerinizden ayrılmasında, kullanıcıların sizi tanımasında etkili olan en önemli unsur kimliğinizdir.

Kurumsal Mail

Aldığımız alan adınıza özel kurumsal uzantılı mail adresinizi tanımlıyor ve kullanıma açıyoruz.

Kurumsal Marka Tescili

İhtiyacınız olan tüm Kurumsal kimliğinizi sizin için oluşturuyor ve markanızı tescil ediyoruz.

Kurumsal Web Sitesi

Yüksek kalitede, verimli web tasarımlarını, kolay kullanımlı ve müşteriye özel yönetim ekranlarıyla birlikte tasarlıyor ve bakımını sağlıyoruz.

Mail Marketing

Yaptığınız mailing çalışması sayfanızın SEO değerini yükseltir ve Google arama sonuçlarında daha iyi bir konuma gelmenizi sağlar.

Pazaryeri entegrasyonları

Entegrasyon çözümlerimiz sayesinde e-ticaret süreçlerinizi otomatize edebilir,
sitenizin performansını artırabilir, işlerinizi tek merkezden yönetebilirsiniz.Pazaryeri entegrasyonları

Sosyal Medya Yönetimi

Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter gibi sosyal medya kanalları üzerinden ürün veya hizmetlerinizi tanıtıyoruz.

Amacımız müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Biz: Profesyoneliz Yaratıcıyız Yenilikçiyiz Tecrübeliyiz

0
Uzman bizimle
0 +
Tamamlanan Proje
0
Mutlu Müşteri