Fiyat Teklifi

Bütçenize en uygun web tasarım çözümleri için talep formumuzu doldurabilirsiniz!

Uzman müşteri temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde konu ile alakalı tarafınıza geri dönüş sağlayacaklardır.

Firmamız kurumsal pazar gereksinimlerine yanıt verebilen alt yapısı, tecrübesi, hizmetleri, servisleri ve çözümlerinin gücüyle müşterilerinin kritik iş uygulamalarında güvenebilecekleri stratejik bir bilgi teknolojileri ortağıdır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde değerlendirerek, doğru çözümleri yüksek kaliteye dayanan hizmet anlayışıyla hayata geçirir.
Ayrıca Google da üst sıra çözümlerimiz ile de web sitenizin sıralamasını organik çalışmalar ile yükseltiyoruz. DijitalC web sitesi fiyatları izmir de bulunan rakiplerine kıyasla kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlar ile sunulması esasına dayanmaktadır. Sizlerde web tasarım çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Ayrıca alan adı tescil, hosting, SSL Güvenlik Sertifikası, sunucu kiralama, network, data güvenliği, eğitim, teknik destek, reklam, yazılım geliştirme, iş çözümleri ve danışmanlık konularında da uzman, genç ve dinamik kadromuz ile de bireysel ve kurumsal müşterilerimize teknoloji çözümleri sunuyoruz.
Web Tasarım Hizmeti

İzmir de bulunan merkez ofisimizde sıra dışı web tasarım ve yazılım çözümleri sunuyor, işlevsel içerik modülleri ile birlikte projelerinize değer katıyoruz.

E-Ticaret Çözümleri

Özel e-ticaret web projelerimizin yanı sıra sektörde en çok tercih edilen hazır altyapı sistemleri üzerine kurulu size özel hazırlanmış tema seçenekleri sunuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın farkındalığını arttırmak ve önceden belirlenmiş hedef kitleler ile etkileşim sağlamak için sosyal medya üzerinde sizin için çalışmalar sağlıyoruz.

Google SEO Hizmeti

Google SEO ile doğru analiz ve strateji ile belirlenen hedef kelime gruplarında web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer alması için çözüm üretiyoruz.